Przewiń w dół
 

Beauty from science

Zdjęcie
 

Lasery i urządzenia medyczne

Docieramy do najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie medycyny estetycznej i dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami. Priorytetem jest dla nas udostępnianie nowoczesnych urządzeń medycznych, które służą poprawie wyglądu oraz komfortu i jakości życia.

W ofercie znajdują się najnowocześniejsze lasery medyczne (także co2) oraz sprzęt bazujący na innowacyjnych technologiach. Umożliwiają nieinwazyjne zabiegi i stanowią bezpieczną alternatywę dla interwencji chirurgicznych.

Prezentujemy profesjonalny sprzęt do walki z niedoskonałościami sylwetki oraz skóry. Bazujemy na wyrobach najlepszych w branży producentów oraz wiedzy współpracujących z nami specjalistów lekarzy i kosmetologów. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności.

 

KONFERENCJA PRASOWE SCULPSURE

6 kwietnia br. zaprosiliśmy dziennikarzy na prezentację SculpSure™ –nieinwazyjnego lasera do niszczenia komórek tłuszczowych, którzy wysłuchali prezentacji przygotowanej przez dr Pawła Kubika z Centrum Medycznego w Gdyni i zobaczyli zabieg. Wzbudził on niemałe zainteresowanie. I nic dziwnego bo trwa zaledwie 25 minut i w tym czasie niszczy do 24% komórek tłuszczowych w obszarze poddanym zabiegowi.

SulpSure o pierwsza taka technologia na świecie. Pierwsza też otrzymała FDA na niszczenie tych komórek w okolicy brzucha i tzw. boczków.

 

10 URODZINY ITP S.A

10 URODZINY ITP S.A.

26 lutego br. świętowaliśmy 10-te urodziny ITP S.A.

Blisko 500 gości przybyłych na tę uroczystość miało okazję podziwiać pokaz wiosennej kolekcji marki La Mania, którą zwieńczyła prezentacja pięknej, czerwonej sukni zaprojektowanej specjalnie na tę okazję i zainspirowanej marką wypełniaczy NEAUVIA ORGANIC. Zarówno ona jak i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów zostało zlicytowanych na rzecz fundacji TVN nie jesteś sam. Tego wieczoru udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na rzecz fundacji.

 

ITP S.A. z nagrodą Best Sales Performance 2015 od Technogym!

Miło nam poinformować, że ITP S.A. otrzymała nagrodę Best Sales Performance 2015 od marki Technogym. Nagroda ta jest przyznawana dystrybutorom, którzy zanotowali najwyższy wzrost sprzedaży w roku poprzedzającym. ITP S.A. została wyróżniona w tej kategorii jako jedyna spośród wszystkich krajów europejskich. Nagrodę odebrał Członek Zarządu ITP S.A., Dyrektor Generalny marki Technogym w Polsce – Dominik Śliwowski.